Csatlakozz hozzánk étterem menedzsernek!

A Ciao Ristorante e Pizzeria étterem menedzser pozícióra keres munkájára igényes jelentkezőt

Feladatok:

– Az étterem törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
– az étterem magas szintű szolgáltatásainak biztosítása,
– az egység gazdaságos üzemeltetése, működtetésének biztosítása,
– felszolgálók és szakácsok munkájának szervezése, koordinálása,
– készlet és áru gazdálkodás,
– számlázási fegyelem betartása, betartatása,
– rendezvények és étkezések lebonyolítása,
– a vendéglátó egység zavartalan működésének és jövedelmezőségének biztosítása,
– felelős a minőségi szolgáltatásnyújtásért,
– felelős a vendégek által elvárt és a Ciao tulajdonosi köre által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósításáért,
– a vendégelégedettség folyamatos figyelése és javítása,
– munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése,
– együttműködés a konyha vezetőjével, a cheffel,
– napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének megszervezése,
– részvétel a marketing koncepciók és stratégia kidolgozásában.

Elvárások:
– Szakirányú végzettség,
– ismerje az olasz gasztronómiát és alapanyagait,
– menedzseri tapasztalat,
– vendégorientált gondolkodásmód,
– csapatmunka, pozitív szemlélet,
– csapat vezetésében szerzett tapasztalat,
– dinamikus, rugalmas munkavégzés, határozott fellépés,
– megbízhatóság, terhelhetőség, stressz tolerancia,
– kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás, jó kommunikációs készség,
– olasz nyelvtudás előny.

AMIT Kínálunk:
– Korrekt, nyereségarányos jövedelem,
– biztos hátterű munkahely,
– hosszú távú munkalehetőség,
– igényes munkahelyi környezet.

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzokat az allas@ciaopizzeria.hu e-mail címre várjuk.